Galéria zdravia

ČLÁNKY

Prečo ALOE od FLP a nie lacnejšiu značku?

Je to dobrá otázka a snáď Vám budeme môcť lepšie odpovedať pomocounasledovných informácií.Spoločnosť Forever Living Products robí všetko pre to, aby svojim zákazníkom poskytla tie najlepšie produkty. Tým máme na mysli produkty, ktoré sú účinné. Pridržiavajú  sa tých najvyšších štandardov a aktívne vyhľadávajú zahraničné certifikáty, ktorými chcú preukázať  kvalitu svojich produktov. Forever Living Products teda starostlivo pripravila mnoho produktov určených pre zdravie.Rozšírujúca sa produktová lína prispela k obrovskému rastu spoločnosti s distribúciou do viacnež 150 krajín po celom svete . Značka FLP je známa po celom svete.Hlavnou zložkou produktov FLP je čistý stabilizovanPrečo piť Aloe Vera nápoje?

1. Napomáha zdravému tráveniu                 Aloe Vera má prirodzené detoxikačné schopnosti,čím                 napomáha tráviacemu traktu absorbovať výživné                 látky z konzumovanej potraviny do krvného obehu                  a súčasne znížiť výskyt nepriateľských baktérií.                 To všetko prirodzenou cestou !2. Zdravie a hygiena ústnej dutiny                      Aloe Vera má veľmi prospešné účinky na celkové zdravie     


Aloe Ever-Shield Deodorant - zamilujete si ho!

Keď stúpa teplota a sme pod vplyvom stresu, je to ideálny prostriedok na zlepšenie sebadôvery, ktorý nám pomáha udržiavať pocit sviežosti od začiatku dňa. Tyčinka Aloe Ever-Shield Deodorant poskytuje účinnú celodennú ochranu proti pachu potu v podpazuší a môže sa aplikovať priamo po sprchovaní bez pocitu štípania. Táto jemná formula so stabilizovanou aloe vera neobsahuje žiadne drsné alebo škodlivé antiperspirantné hliníkové soli, ktoré sa nachádzajú v mnohých ďalších dezodorantoch dostupných na trhu. Hliník je toxický kov. Hlavné účinky priveľkého množstva hliníka sa prejavujú, ako sa zdá, na centrálnom nervovom systéme a v niektorých prípadoch je nadmerné množstvo hliníka v tele spojené s Alzheimerovou chorobou (t.j. preseniln


Viac o Sonya® Skin Care Collection

Odporúča sa pre ženy nad 35 rokov.Táto kolekcia starostlivosti o pleť obsahuje päť základných kozmetických prípravkov na čistenie, hydratáciu a celkovú starostlivosť pre zdravie a svieži vzhľad pokožky. Aloe Purifying Cleanser (hlboko čistiace pleťové mlieko), Aloe Refreshing Toner (osviežujúca pleťová voda), Aloe Nourishing Serum (výživné sérum), Aloe Balancing Cream (vyrovnávací krém) a Aloe Deep-Cleansing Exfoliator (hlboko čistiaci peeling) spolupôsobia, aby vašu pleť zanechali sviežu a žiarivú. Ošetrite svoju pleť týmito piatimi výrobkami a doprajte jej luxus, ktorý si zaslúži!Viac sa dozviete po otvorení súboru.


Viac o Aloe Fleur de Jouvence™

Odporúča sa pre ženy do 35 rokov.Pri zostavovaní jedného z najúčinnejších skrášľovacích programov, aké bolikedy vytvorené, sme použili čistý stabilizovaný gél z aloe vera, skombinovalisme ho s prírodným kolagénom a pridali jedinečné hydratačné látky,emulgátory a stabilizátory vlhkosti.Viac sa dozviete po otvorení súboru.


Vital 5

Unikátna kombinácia najlepšieho Aloe Vera Gélu a doplnkov stravy na svete, vyvinutých k tomu, aby vám pomohli vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. Forever Living Products je hrdé na to, že vám môže predstaviť Forever Vital5 - naše riešenie pre zdravú výživu v jednom jednoduchom balení. Vital 5 obsahuje Aloe Vera Gel, Forever Daily, Forever Active Probiotic, Forever Arctic Sea and ARGI+. Tieto produkty spoločne pomáhajú podporovať 'živinovú autostrádu'. Vital5 - naše riešenie zdravej výživy v jednom baleníModerný životný štýl a stravovacie návyky spôsobujú, že mnohí z nás trpiadeficitom výživných látok. Výskumy ukazujú, že väčšina ľudí neprijíma dennedostatočné množstvo základných živín. Problémom je nevyvážená strava,vy


Zdravie nie je náhoda!

Len približne 10% ľudí preberá zodpovednosť za svoje zdravie!Nedokážeme ovplyvniť všetko, pre svoje telo však môžeme spraviť veľa vďaka vlastnej zodpovednosti a prevencii!Viac sa dozviete po otvorení súboru.


3 kroky k vysnívanej postave

V dnešnej dobe si stále viac ľudí dáva záležať na svojej hmotnosti a zdravom životnom štýle. Akú diétu považujete za ideálnu? Mala by byť chutná, mala by sa ľahko dodržiavať, zvyšovať energiu, a samozrejme, znižovať hmotnosť. Máme pre vás dobrú správu! S našim radom produktov pre kontrolu hmotnosti to všetko dosiahnete.Viac sa dozviete po otvorení súboru.